24 Kasım Öğretmenler Günü Kompozisyonları

24 Kasım öğretmenler günü kompozisyonları, canım öğretmenim kompozisyonu, öğretmenler günüyle ilgili en güzel kompozisyon, öğretmenler günü ile ilgili örnek kompozisyon.

Canım Öğretmenim

Bugün her zamankinden çok daha heyecanlıyım. Bugün her günümden çok daha farklı. Kalbim yerinden çıkacak gibi sanki… Neden mi?

Bugün sabah erkenden gidip çiçekçiden aldığım kırmızı gülleri dünyada en çok sevdiğim kişilerden birine vereceğimde ondan.

Onun o güler yüzlü halini öyle çok seviyorum ki… Onu tanıdığım ilk günden beri yüzü hep güleç ve bu halini bir kez olsun değiştirmedi. Benim gibi kaç kişiyi işte hep böyle sevdi, böyle sevdirdi kendini. Böyle insanı kim sevmez ki? Böyle insana kim çiçek almaz ki? Hem yürekli hem fedakar hem de hepimizi çok seviyor.

Şimdi en güzel elbisemi giyip birazdan yola çıkacağım. Ona koşacağım sevinçle ve o güzel ellerinden sevgiyle doyasıya öpeceğim. Biliyorum, benim gibi kaç kişi aynı şeyi yapacak ama onun sevgisi öylesine büyük ki bütün çocuklara yeteceğinden hiç ama hiç şüphem yok.

Canım öğretmenim, sen Atatürk ve vatan sevgisini bizlere aşılamanın yanında bütün insanları sevmemiz gerektiğini öğretmekle belki de vazifelerin en büyüğünü yapıyorsun. Bizler gibi birbirini insan olduğu için seven daha nice öğrenciler yetiştirmen dileğiyle, öğretmenler günün kutlu olsun.

Metehan SOYLU

Etiketler: öğretmenler günü kompozisyonları, öğretmenler günü kompozisyonu, canım öğretmenim,
Eklenme: 15.11.2011
Okunma: 9648

Yorumlar

Salih - 17 Kasım 2013, Pazar 13:13
Okunacak olan öğretmenler günü kompozisyonları tüm öğretmenlere hitaben kaleme alınmış güzel yazılardır. Bütün kısa öğretmenler günü kompozisyonları içinde örnek bir kompozisyon olduğu düşüncesindeyim. Özet olarak bu kompozisyonu çok beğendim.
egemen - 2 Haziran 2012, Cumartesi 00:27
Makalenin yazarı 24 Kasım Öğretmenler Günü Kompozisyonları arasında bence en güzel olanını buraya yazmış.
filiz - 19 Kasım 2011, Cumartesi 23:45
öğretmenler günüyle ilgili kompozisyonlar için hepimiz teşekkür ederiz
Ozan - 17 Kasım 2011, Perşembe 22:21
Her 24 kasımda öğretmenler günü için kompozisyon yazılması güzel bir şey. Nedeni ise ilginç değişik hiç yazılmamış yeni özgün yazılar ortaya çıkıyor ve buda bütün öğretmenleri sevindiriyor.
erdem - 17 Kasım 2011, Perşembe 22:17
öğretmenler günü kompozisyonu ancak bu kadar güzel yazılabilir
oktay - 17 Kasım 2011, Perşembe 22:16
öğretmenler günü kompozisyonlar ile bir başka güzel kutlanıyor bu örnek kompozisyon benimde ilgimi çekti çünkü çok güzel hazırlanmış
beyza - 17 Kasım 2011, Perşembe 22:14
24 kasım öğretmenler günü kompozisyon örnekleri içerisinde ben bunu beğendim

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası