30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili yazılar

30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili yazılar

30 Ağustos yazıları. 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili yazı şiir ve mesajlar. 30 Ağustos kısa ve uzun yazıları. 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili tüm yazılar.

Türk tarihine altın harflerle yazılmış olan 30 Ağustos Zaferi, Türk milleti için son derece önemli bir zaferdir. Başkomutan Mustafa Kemal’in bizzat yönettiği meydan muharebesi sonucunda, düşman vatan topraklarından tamamen atılmış, bu sayede düşman işgaline nihayet bir son verilmiştir. Bu büyük zafer, her yıl 30 Ağustos günü coşku ile kutlanmakta, okunan şiirler ve mesajlar ile Büyük Önder Atatürk ve Türk ordusu övgü dolu sözlerle anılmaktadır.

30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili örnek kutlama mesajları

Yabancı Devlet Adamlarının Türklerin 30 Ağustos’ta Kazandığı Zafer İle İlgili Sözleri

Atatürk’ün 30 Ağustos Zaferi ile ilgili sözleri

30 Ağustos Şiirleri

30 Ağustos Zafer Bayramı Konuşma Metni

30 Ağustos Zafer Bayramının Anlam ve Önemi

30 Ağustos Zafer Bayramı Şiirleri

30 Ağustos Zafer Bayramı

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri

Kısa 30 Ağustos şiirleri

ataturkdevrimleri.com

Etiketler: 30 ağustos yazı, 30 ağustos ile ilgili yazı, 30 ağustos zaferi hakkında yazılar,
Eklenme: 28.08.2012
Okunma: 4823

Yorumlar

Zafer - 30 Ağustos 2013, Cuma 12:05
Zafer Bayramı yazıları sayesinde 30 Ağustos hakkında bir çok bilgiye ulaşılıyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı milletimize kutlu olsun.
sadrettin - 12 Eylül 2012, Çarşamba 13:24
30 ağustos zafer bayramı yazıları sayesinde zafer bayramı hakkında bilgi edindim

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası