Cumhuriyet Bayramı Golf Kupası Heyecanı Kuşadası’nda

Cumhuriyet Bayramı’nda Golf Kupası Heyecanı Kuşadası’nda Yaşanacak.

Cumhuriyetin ilanının 89. yılı münasebeti ile düzenlenen Cumhuriyet Kupası Golf Şampiyonası 72 amatör yarışmacının katılımı ile bu sene Kuşadası’nda yapılacak.

Türkiye Golf Federasyonu tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen Cumhuriyet Kupası Golf Şampiyonası, bu yıl Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayacağımız 29 Ekim 2012 günü Kuşadası Golf Kulübü’nde gerçekleştirilecek. Dereceye girenlerin kupaları düzenlenen törenle verilecek.

Türkiye Golf Federasyonu’nun tertipleyip organize ettiği Cumhuriyet Kupası Golf Şampiyonası’nın hazırlıklarına ise hızla devam ediliyor. Golf Federasyonu tarafından 2011 yılında düzenlenen Cumhuriyet Kupası’nı Serkan Akarsu kazanmıştı.

İlgili yazı: 29 ekim cumhuriyet bayramı şiirleri coşku içinde okunur.

Etiketler: kuşadası golf turnuvası, cumhuriyet kupası golf turnuvası kuşadası,
Eklenme: 21.10.2012
Okunma: 1860

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası