2012 yılı 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı

2012 yılı 10 Kasım törenleri nasıl yapılacak?

2012 yılı 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı belli oldu. 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı yazılı olarak bildirildi.

2012 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı

a) 10 Kasım 2012 Cumartesi günü saat 09.05`te tüm illerde kamu kurum ve kuruluşları bayraklarını güneşin batışına dek yarıya indirecekler, saat 09:05-09:07 arasında sirenler çalınacaktır.

b) 10 Kasım Atatürk`ü Anma programında Mülki İdare Amiri, Garnizon Komutanı ve Belediye Başkanınca çelenkler konulacaktır.

c) Siyasi partiler, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ile sivil toplum kuruluşları mezkûr yönetmeliğin 2. maddesinin 6. fıkrası çerçevesinde çelenklerini sunabileceklerdir.

d) Programlarda günün anlam ve önemine uygun olarak bilimsel toplantı, konferans, sergi, yarışma, tiyatro gibi anma etkinliklerine yer verilebilecektir.

-----

10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı ile ilgili diğer yazılar.

Etiketler: 10 kasım programı, 10 kasım atatürkü anma programı, 2012 10 kasım programı nedir,
Eklenme: 08.11.2012
Okunma: 3684

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası