24 Kasım Öğretmenler Günü İle İlgili Kompozisyon

24 Kasım Öğretmenler Günü İle İlgili Kompozisyon. Öğretmenler günü kompozisyonu. Kısa öğretmenler günü kompozisyon örneği. 24 Kasım öğretmenler günüyle ilgili kısa kompozisyon.

Yüreğinizdeki Sevgiden Bir Parça Kopardık.

Dünyaya geldiğimi hatırlamıyorum ama, ilkokula başladığım günden beri hissettiğim sıcaklığınızı eminim hiçbir zaman unutmayacağım. Önce şefkat dolusu bakışlarınız, sonra ara sıra sevgiyle kucaklamanız… Bizim aileden biri gibi gelmiştiniz bana. Söyleyin öğretmenim, sizinle hiç ayrılmadan böyle kalabilmemizin bir yolu var mı acaba?

Bir anne şefkati, bir baba desteği hissettirdiniz bizlere. Sizin yanınızda asla yalnız olmadığımızı düşünerek, size her zaman güven duyduk. Önce vatanımızı ve bayrağımızı, bizleri bugünlere getiren Atatürk’ü sevmeyi; okumayı, yazmayı, doğruyu, iyiliği, kısaca yaşamın her anını mutlu ve iyi bir insan olarak geçirmenin ne kadar önemli olduğunu öğrendik sizden. İşte bu yüzden öğretmenim, önce insanı sevmenin, sonra insanları eğitmenin mutluluğunu sizin gibi hepimiz tatmak istiyoruz.

Belki bir gün bizde sizin gibi bir öğretmen olur ve öğrencilerimizden aynı sözleri duyarız. İşte o gün bizde başardığımızı anlayıp, başarılı öğrenciler yetiştirmiş olmanın mutluluğunu yaşarız. Sizden aldığımız bayrağı onurla taşırız. Bütün bunlar için yüreğinizdeki sevgiden bir parça kopardığımızı söylesem, sanırım sizde çok mutlu olursunuz değil mi? Birkan Soylu

Etiketler: öğretmenler günü hakkında kompozisyon, öğretmenin değerini anlatan kompozisyon,
Eklenme: 14.11.2012
Okunma: 6402

Yorumlar

Burak Aksu - 11 Kasım 2013, Pazartesi 07:35
Yirmi dört kasım öğretmenler günü kompozisyon dalında herkesin bir kompozisyon yazmasını ve öğretmenine okumasını dilerken tüm öğretmenlerimizin 24 kasım öğretmenler gününü yürekten kutluyorum. Öğretmenler günü ile ilgili kompozisyon kısa olmasına rağmen çok başarılı bir çalışma örneği teşkil etmiş. Kısaca öğretmen konulu kompozisyon yazıp bende kendi öğretmenime okuyacağım.
burak - 14 Kasım 2012, Çarşamba 23:19
2012 yılı en güzel öğretmenler günü kompozisyonu seçilme ihtimali vardır.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası