23 Nisan Uluslararası Çocuk ve Medya Kongresi İzmir’de

TRT tarafından bu yıl (Nisan 2013) ikincisi düzenlenecek olan 23 Nisan Uluslararası Çocuk ve Medya Kongresi 16-17-18 Nisan tarihleri arasında İzmir’de yapılacak.

TRT Çocuk Kanal Koordinatörlüğü ve Eğitim Dairesi Başkanlığı’nın aktif olarak yürüttüğü kongrede çocuk medyasında günümüzde gelinen noktada içerik sağlayıcıların tutumları ve gelecek vizyonunun oluşturulması çerçevesinde önemli konular ele alınacak. Şimdi ve Gelecek-Vizyon, İçerik-Eğitsel Eğlence, Senaryo, Crossmedia, Etik, Diğer Formatlar, Çevreci Yaklaşım ve Sağlık konuları alt başlık olarak belirlendi.

Türkiye ile birlikte Endonezya, Fransa, ABD, Arjantin, Norveç, İngiltere, Macaristan, İtalya, Almanya, Bosna Hersek, Kırgızistan ve Azerbaycan ülkelerinden alanlarında uzman 40’a yakın konuşmacının yer alacağı TRT Uluslararası Çocuk ve Medya Kongresi’nin ikincisi, bu yıl Hilton İzmir otelinde gerçekleştirilecek.

Etiketler: TRT 23 Nisan Uluslararası Çocuk ve Medya Kongresi,
Eklenme: 12.04.2013
Okunma: 1486

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası