Kağıthane Hasbahçe Çocuk Şenliği 4 Gün Sürecek

İstanbul Kağıthane’deki Çocuk Şenliği 4 Gün Sürecek.

İstanbul, Kağıthane Hasbahçe Mesire alanında düzenlenen şenlikte çocuklar doyasıya eğlendi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na sayılı günler kala yurt genelinde düzenlenen etkinlikler çocukların yüzünü güldürüyor. Kağıthane’de düzenlenen şenliklerde bunlardan bir tanesi.

4 gün boyunca sürecek etkinlikler, çocuk mehter takımı ve marşlar eşliğinde Hasbahçe Mesire alanından Çocuk Şenliği alanına kadar devam eden yürüyüş ile başladı.

Çocuk Şenlik alanına gelindiğinde çocuklar için hazırlanan sürpriz etkinlikler miniklerin yüzünü güldürdü. Oyun grupları, çocuk konserleri, müzikaller, tahta bacak gösterileri, eğlence amaçlı kurulan balonlar, yarışmalar ve daha nice sürprizler çocuklara mutlu dakikalar yaşattı.

Hasbahçedeki çocuk şenliği 23 Nisan’a kadar devam edecek.

Etiketler: hasbahçe çocuk şenliği, kağıthane çocuk şenliği,
Eklenme: 20.04.2013
Okunma: 1620

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası