2 kıtalık öğretmenler günü şiiri

Dünyada en çok değer verdiğimiz insanlar arasında bulunan öğretmenlerimiz için yazılan 24 Kasım Öğretmenler Günü şiirlerini öğretmenler gününde okuyalım onlara verdiğimiz değerin büyüklüğünü bir kez daha ispatlayalım. 2 yada kaç kıta olursa olsun içeriğinde öğretmen sevgisi bulunan tüm şiirleri coşkuyla okuyalım.

2 kıtalık öğretmenler günü şiiri. 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili iki kıta “Öğretmenim” şiiri. Ezberlemesi en kolay öğretmenler günü şiiri.

Öğretmenim

Bizi çok seviyor,
Sevgiyle bakıyorsun,
En zor anımızda bile,
Yanımızda oluyorsun.

Siz sınıfa girince,
Çiçekler kıskanıyor,
Verdiğiniz bilgiler,
Ufkumuzu açıyor.

Birkan Soylu
2 kıta öğretmenim şiiri

Etiketler: 2 kıtalık öğretmenler günüyle ilgili şiir, öğretmenler günü için 2 kıta şiir,
Eklenme: 31.10.2013
Okunma: 2829

Yorumlar

Yıldız Kuntay - 17 Kasım 2013, Pazar 21:38
24 kasım öğretmenler günü ile ilgili şiirler iki kıtalı olsa da öğretmenler gününde mutlaka okunacak ve öğretmenler tarafından beğenilecektir. Buna içtenlikle inanıyorum.
Yücel Çağrı - 17 Kasım 2013, Pazar 21:28
2 kıtalık öğretmenler günü için şiir ararken bu güzel öğretmenim şiirine rastladım. Yazabileceğim ve öğretmenler gününde okuyabileceğim düzeyde kısa ve çabuk öğrenilebilecek bir şiir olduğunu söyleyebilirim.
Nurettin - 13 Kasım 2013, Çarşamba 23:03
İnanıyorum ki en güzel 2 kıtalık öğretmen şiirleri arasında öğretmenim şiiri de vardır. Buradan şiir ezberleyen çocuklar öğretmenler günü ile ilgili 2 kıta şiirler arasından bu şiiri seçtikleri için mutlu olacaklar ve okudukları zaman 24 kasım günü öğretmenlerini sevindireceklerdir. 2 kıtalık öğretmenler günü şiirleri içinde benim de en beğendiğim şiir bu şiir oldu.
Onur Cem - 13 Kasım 2013, Çarşamba 22:50
Herkes kolayca ezberlesin ve öğretmenine okusun diye öğretmenler günü şiirleri 2 kıtalık olsun.
İnci Yurtseverler - 31 Ekim 2013, Perşembe 21:22
öğretmenler günü şiirleri çok kısa olsun tüm çocuklar ezbere okusun. 2. sınıf öğretmenler günü şiirleri kısa kısa dörtlükler halinde yazılsın 24 kasım öğretmenler gününde coşkuyla okunsun.
İbrahim Madenci - 31 Ekim 2013, Perşembe 20:33
Öğretmenlerimize büyük saygı duyuyorum. Onlar bizleri yetiştiren önemli insanlardır. 24 Kasım öğretmenler günü ile ilgili şiirler yazıp öğretmenlerimize okuyalım. Ayrıca 2 kıtalık öğretmenler günü şiirinizde güzel olmuş.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası