3 Kıtalık Öğretmenler Günü Şiirleri

3 Kıtalık Öğretmenler Günü Şiirleri

3 kıtalık öğretmenler günü şiirleri. 24 Kasım’da okunabilecek güzel bir öğretmen şiiri. Benim Öğretmenim adlı 3 kıta şiir. Eğitim ve öğretimin en önemli unsurlarından biri olan öğretmenlerimiz için yazılmış 3 kıtalık öğretmenler günü ile ilgili şiir.

Benim Öğretmenim

İlk ders saatinde bile,
Yüzünde güller açıyor,
Bütün enerjisiyle,
Bilgisini aktarıyor.

Öğrenmemiz gereken,
Her şeyi öğretiyor,
Yapmamız gerekenleri,
Bizlere anlatıyor.

Öğretmenim bizleri,
Canı gibi seviyor,
Bir anne şefkatiyle,
Bizimle ilgileniyor.

Birkan Soylu
“Benim Öğretmenim” isimli üç kıtalık 24 Kasım Öğretmenler Günü şiiri.

Etiketler: öğretmenler günü şiirleri 3 kıtalık, öğretmenler günü ile ilgili 3 kıta şiir,
Eklenme: 17.11.2013
Okunma: 2428

Yorumlar

kaya güneysu - 14 Eylül 2014, Pazar 19:58
Çocukların mutluluğu gözlerindeki parıltı da saklıdır. Onları hayata bağlayan öğretmenlerin kıymetini bilelim. Bu güzel şiir için yazarı kutluyorum.
Cansu Türk - 20 Kasım 2013, Çarşamba 14:25
Dünyanın en şahane çiçeklerini öğretmenlerimize verelim. Çünkü öğretmenler bilimsel metotlarla, bilgili ve ahlaklı nesiller yetiştiren önemli insanlardır. Bu yüzden 24 kasım öğretmenler günü için yazdığınız bu 3 kıta şiiri herkesin kendi öğretmenine okumasını istiyorum. Şiir çok güzel.
Murathan - 18 Kasım 2013, Pazartesi 21:03
İnsanlar okuduğu dönemde öğretmenini çok sever ve onun için şiir okumak ister. Onun için 3 kıtalık şiir olsun diyenlerin mutlaka bu öğretmenler günü şiirini okumasını dilerim. Bizler öğretmenlerimize olan duygu ve düşüncelerimizi öğretmenler günü şiirleri ile ifade ederiz.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası