3 kıtalık Atatürk şiiri

3 kıtalık Atatürk şiiri. Üç kıta Atatürk ile ilgili şiir. Yurdumuzun kurtarıcısı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili yeni 3 kıtalık Atatürk adlı şiir. Atatürk konulu 3 kıtalık kısa şiirlerden Atatürk isimli şiir. Her yaştan insanın okuyabileceği nitelikte güzel bir Atatürk şiiri.

Tüm Atatürk şiirleri güzeldir. İşte size örnek kısa bir Atatürk şiiri.

Atatürk

Cephe cephe dolaşan,
Kahramanca savaşan,
Yurdumuzu kurtaran,
Sensin Gazi Atatürk.

İlkeleri benimseten,
Yenilikler getiren,
Halkımızı sevindiren,
Sensin Önder Atatürk.

Gençliği önemseyen,
Eğitime hız veren,
Cahilliğe dur diyen,
Sensin Lider Atatürk.

Birkan Soylu
3 kıta Atatürk şiiri

<< Önceki Şiir - Sonraki Şiir >>

Etiketler: 3 kıtalık atatürk şiiri, en güzel 3 kıta atatürk şiiri, üç kıtalık atatürk ile ilgili şiir,
Eklenme: 27.11.2013
Okunma: 22767

Yorumlar

Güner Görkem - 2 Haziran 2015, Salı 21:54
3 kıtalık Atatürk şiiri yazın deseler ben bu şiiri yazardım. Anlam bütünlüğünü yakalayan bu şiir tam anlamıyla Mustafa Kemali anlatıyor. Atatürk şiirleri sayfasının en iyi şiirlerinden biri olarak görüyorum. Bayram için en ideal şiirlerden biridir diyebilirim.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası