Atatürk’ün Kocatepe silueti rölyefi Aliağa’yı aydınlatıyor

6 metrelik Atatürk’ün Kocatepe silueti rölyefi Aliağa’yı aydınlatıyor.

Aliağa kent merkezine erleştirilen Atatürk’ün Kocatepe silueti rölyefi büyük beğeni topladı. Fevzipaşa Caddesi, İskele Meydanı’na yerleştirilen 6 metre boyunda ve 4 metre enindeki krom Atatürk silueti rölyefi 15 gün süren bir çalışma sonunda tamamlandı.

Geceleri yapılan ışıklandırma ile ışıl ışıl bir görünüme sahip olan Atatürk rölyefi şimdiden Aliağa’nın simge noktalarından biri haline geldi.

Büyük Önder Atatürk’e duyulan saygı ve sevginin bir simgesi olarak yapılan Atatürk’ün Kocatepe silueti rölyefi 2 mm parlak krom malzemeden imal edildi.

Görsel ve teknik açıdan son derece başarılı bir çalışmanın eseri olan Atatürk rölyefi Aliağa kent merkezine ayrı bir güzellik kattı.

Etiketler: atatürk rölyefi aliağa, atatürkün kocatepe rölyefi,
Eklenme: 12.01.2014
Okunma: 1324

Yorumlar

Pınar - 12 Ocak 2014, Pazar 23:53
Aliağa ilçemize yapılan Atatürk rölyefi için ilgililere teşekkür ederiz. Bana göre Atatürk Haberleri herkesin takip ettiği haberler arasındadır.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası