23 Nisan Gelince Şiiri

23 Nisan Gelince Şiiri, 23 Nisan bayramında çocukların eğlenmesini ve coşkusunu anlatan şiir, Birkan Soylu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için yazdığı bir 23 Nisan şiiri. 23 Nisan gelince tüm çocukların yaşadığı coşkuyu anlatan 2 kıtalık 23 NİSAN konulu şiir.

23 Nisan Gelince isimli iki kıta şiir.

23 Nisan Gelince

23 Nisan gelince,
Coşkuyla seviniriz,
23 Nisan gelince,
Sınıfları süsleriz.

23 Nisan gelince,
Yöresel giyiniriz,
23 Nisan gelince,
Gölünce eğleniriz.

Birkan Soylu
23 Nisan Gelince adlı şiir.

Etiketler: 23 nisan gelince, 23 nisan gelince şiir,
Eklenme: 14.01.2014
Okunma: 2069

Yorumlar

özge - 24 Şubat 2015, Salı 17:46
2 kıta yazılmış olan 23 nisan gelince adlı şiir biz çocukların olan bu bayramda sevinç, coşku ve mutluluklarımızı dile getiren çok anlamlı bir şiir olmuş.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası