2 Kıtalık Bayrak Şiiri

2 kıtalık Bayrağım şiiri. Bayrak sevgisi ile ilgili şiir. Bayrağım şiiri ve kısa açıklaması. 2 kıtalık bayrağım şiiri. ‘Bayrağım’ adlı şiir. En güzel eğitici ve öğretici çocuklar için kısa bayrak şiiri.

2 Kıtalık Bayrak Şiiri

Bayrağım

Dalgalansın çılgınca,
Deniz misali bayrağım,
Bir anne şefkatiyle,
Onu hep saracağım.

Süzülsün gökyüzünde,
Şahin misali bayrağım,
Bütün dünya bilsin ki
Onu hep koruyacağım.

Birkan SOYLU

“Bayrağım” şiiri

Bayrağım şiirinin açıklaması: Türk bayrağının özgürce dalgalanması Türk milletinin bağımsızlığını ifade etmektedir. Bu bağımsızlığın sürekli devam etmesi için vatanımızı ve bayrağımızı çok sevmeliyiz. Bayrağımıza sahip çıkmak ve korumak hepimizin görevi olmalıdır.

Etiketler: 2 kıtalık bayrak şiiri, bayrak şiiri iki kıta, bayrağım şiiri,
Eklenme: 27.01.2014
Okunma: 4385

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Benzer Yazılar
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası