Cumhuriyet Gelince Şiiri

Cumhuriyet Gelince isimli bayram şiiri.
Cumhuriyet Bayramı gelince neler yapıldığını anlatan örnek güzel bir şiir. Cumhuriyet ile ilgili kaleme alınan kısa bir cumhuriyet bayramı konulu şiir. Yeni 2014 Cumhuriyet Gelince şiiri. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının nasıl kutlandığını anlatan en kısa bayram şiirlerinden birisi. Cumhuriyet Gelince kısaca neler yapıldığını anlatan şiir. Herkesin okuyabileceği anlamlı bayram şiiri.

Cumhuriyet Gelince

Yazılır şiirler,
Okunur heyecanla,
Kutlanır cumhuriyet,
Ülkemizde coşkuyla.

Asılır bayrağımız,
Caddelere, tepelere,
Cumhuriyet özeldir,
Hepimizin gönlünde.

Havai fişekler atılır,
Gökyüzü aydınlanır,
Halaylar eşliğinde,
Cumhuriyet kutlanır.

B. Soylu
Cumhuriyet Gelince adlı şiir

Etiketler: cumhuriyet gelince, yeni cumhuriyet bayramı şiiri, cumhuriyet gelince şiiri, 3 kıta cumhuriyet gelince adlı şiir,
Eklenme: 03.10.2014
Okunma: 2105

Yorumlar

Suat Coşkunsel - 23 Ekim 2016, Pazar 23:50
Cumhuriyet gelince adlı şiir 3 kıta olarak yazılmış. 29 ekim cumhuriyet bayramı geldiğinde neler yapıldığını anlatan bir şiir olmasından dolayı beğendim.
Hakkı Taşkın - 4 Ekim 2014, Cumartesi 21:25
Bekliyoruz 29 Ekimi okuyacağız en şahane Cumhuriyet Bayramı şiirlerini. Yine kutlayacağız bayramı her yıl olduğu gibi. Oyunlar oynayıp halaylar çekeceğiz hep birlikte neşe içinde.
bayram - 3 Ekim 2014, Cuma 20:37
29 ekim 2014 için yeni kısa bir şiir. Cumhuriyeti iyi anlatan şiirleri severim. Bu şiirde kısa fakat güzel bir şiirmiş.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası