Nurgül Durak 23 Nisan Bayramı Şiiri

2015 yılı 23 Nisan şiiri, 23 Nisan Bayramı şiiri, 23 Nisan hakkında yeni şiir, Nurgül Durak`ın yazdığı 23 Nisan Bayramı adlı şiir.

23 Nisan Bayramı

Bu vatanın Ata`sı,
Çok severdi çocukları,
İşte bu yüzden bizlere,
Armağan bıraktı bayramı.

Donatırız her yanı,
Bayrak ve flamalarla,
Yüreğimiz durmadan,
Çarpar Türkiye aşkıyla.

Coşarız şenliklerde,
Oynarız tüm oyunları,
Kutlu olsun hepimize,
23 Nisan Bayramı.

Nurgül Durak

Etiketler: 23 Nisan Bayramı şiiri, yeni bir 23 nisan şiiri, 23 nisan bayramı 2015 yılı şiiri,
Eklenme: 20.04.2015
Okunma: 1017

Yorumlar

seren - 3 Nisan 2016, Pazar 16:40
23 nisan bayramı tüm dünya çocuklarının bayramıdır. Bu mutlu günümüzü hep beraber coşkuyla,sevinçle ve oyunlarla kutlamalıyız. En güzel şiirleri 23 nisan bayramında okumalıyız.
dilara - 22 Mart 2016, Salı 19:02
Atamdan armağan olan bu bayramı yüreğimizde yaşayarak sevgi coşku içinde hep birlikte kutlamalıyız.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası