23 Nisan Şenliği Şiiri

Şenliği anlatan şiir, 23 Nisan Çocuk Şenliği ile ilgili kısa şiir, 23 Nisan Şenliği isimli şiir, Tüm dünya çocuklarını anlatan bayram şiiri, Çocuk larla ilgili örnek 3 kıta bayram şiiri.

23 Nisan Şenliği

Buluşur tüm çocuklar,
Sevgi ortak payında,
Rengi, dili farketmez,
Hepsi kardeş sonunda.

Herkes kendi kültürünü,
Anlatır oyunlarıyla,
Rengi dili farketmez,
Sanki dünya burada.

Tüm çocuklar elele,
Örnek olsun büyüklere,
Eksilmesin insanların,
Yüzündeki gülümseme.

Nurgül DURAK

23 Nisan Şenliği adlı şiir.

Etiketler: 23 nisan şenliği şiir, güzel bir çocuk şiiri, 23 Nisan Şenliği adlı şiir,
Eklenme: 20.04.2015
Okunma: 1057

Yorumlar

songül - 12 Nisan 2016, Salı 14:10
Tüm çocukların el ele vererek kutladıkları bu güzel bayramı şarkı ve şiirler okuyarak kutlamalıyız. 23 nisan şenliği adlı şiir tüm dünya çocuklarını anlatan güzel bir şiir.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası