Cumhuriyet Bayramı için yazılmış bir şiir

Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde tek yürek olarak kutladığı Cumhuriyet Bayramı milletimize kutlu olsun. Sevinç ve coşkuyla kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için yazılmış bir şiir. Yeni Cumhuriyet Bayramı şiiri. Bayram sevincini anlatan kısa bir Cumhuriyet bayram şiiri.

Cumhuriyet Bayramı

Sevinçten uçuyoruz Cumhuriyet Bayramı`nda,
Okuyoruz şiirleri coşku ve heyecanla,
Elimizde bayraklar doldurduk meydanları.
Bir ağızdan okuyoruz en güzel şarkıları.

29 Ekim tarihi ne güzel ve anlamlı,
Özünde yatar milletin hür irade anlayışı,
El ele, kol kola doldurduk alanları,
Birlik içinde sevinçle kutlayalım bayramı.

B. Soylu - Cumhuriyet Bayramı şiiri.

Etiketler: cumhuriyet bayramı için bir şiir, cumhuriyet için şiir, cumhuriyet bayramı,
Eklenme: 13.07.2016
Okunma: 401

Yorumlar

Nesibe Ayan - 23 Ekim 2016, Pazar 23:39
Bu başarılı bir şiir. Cumhuriyet Bayramı için yazılmış bir şiir olmasından sebep beğendiğimi söylemeliyim. 29 ekim günü okuyalım.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası