Atatürk ve 10 Kasım ile ilgili yeni müdür konuşması yazısı

10 Kasım ile ilgili müdür konuşması metni, Atatürk ve 10 Kasım ile ilgili müdür konuşması yazısı. 10 Kasım kısa müdür konuşması örneği. 10 Kasımla ilgili kısa müdür konuşma metni. Örnek 10 Kasım konuşması, 10 kasım müdür konuşması için yeni örnek yazı. Yeni 10 Kasım metin yazısı. Atatürk ve 10 Kasım ile ilgili en güzel müdür konuşması. 10 Kasım ve Atatürk konulu konuşma metni.

10 Kasım günü için yeni müdür konuşması. 

Değerli misafirler, kıymetli mesai arkadaşlarım ve sevgili gençler,

Bugün burada, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının .….. yıl dönümü münasebetiyle toplanmış bulunmaktayız. Bildiğiniz üzere her 10 Kasım’da Atatürk’ü anmakta, Büyük Önder’e olan şükran duygularımızı en samimi biçimde dile getirmekteyiz.

Çünkü Atatürk, Türk milleti ve vatanı için büyük fedakârlıklarda bulunmuş, dünya tarihine damgasını vurmuş büyük bir liderdir. Bilindiği gibi, O’nun bağımsızlık tutkusu Türkiye Cumhuriyeti devletinin kurulmasında ki en büyük etkenlerden birisi olmuştur. Zira Atatürk, “Ya İstiklal Ya Ölüm” parolasını Türk milleti ile birlikte hayata geçirmiş, elde edilen zafer sonrasında “Yurtta Barış Dünyada Barış” ilkesini yeni bir yol haritası olarak belirlemiştir.

Görüldüğü gibi Atatürk, hem Türk milleti hem de dünya milletlerinin huzur ve mutluluğunu ön planda tutmuş, bu sayede dünyanın en önemli liderleri arasına girmiştir.

Unutmayalım ki, Atatürk’ün fikir ve düşüncelerini en iyi şekilde anlayıp doğru biir şekilde uygulamaya koymak hepimiz için önemli bir vazifedir. Bu yüzden, her zamankinden daha çok çalışıp vatanımız ve milletimiz için büyük işler yapmanın gayreti içinde olmamız gerektiğini hiç bir zaman akılımızdan çıkarmamamız gerekiyor.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha rahmet ve minnet duyguları içerisinde anıyor, hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum.

Etiketler: 10 kasım müdür konuşma metmi, atatürk konulu müdür konuşma yazısı, 10 kasım ile ilgili müdür konuşması
Eklenme: 01.11.2017
Okunma: 62

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası