10 Kasım Yağmurları adlı kısa 10 Kasım şiiri

Anlam bakımından son derece güzel bir şiir, 10 Kasım Yağmurları şiiri. 10 Kasım günü okunacak olan şiir. İki kıta 10 Kasım Yağmurları şiiri. En çok okunan ve beğenilen çocuk şiirleri arasında olan 10 Kasım Yağmurları adlı şiir. 10 Kasım hüznünü en iyi biçimde ifade eden bir on kasım şiiri.

10 Kasım Yağmurları

Hep ağlamaklı olurum,
Sonbahar sabahları.
Gözyaşlarıma karışır,
10 Kasım yağmurları.

Kaygısızca bekliyoruz,
En güzel yarınları.
Seni bize hatırlatır,
10 Kasım yağmurları.

Birkan Soylu

10 Kasım’da okunmak üzere Birkan Soylu’nun yazdığı kısa “10 Kasım Yağmurları” isimli şiir. Birkan Soylu 10 Kasım Yağmurları Şiiri. 10 Kasım için kısa şiir.

Etiketler: 10 kasım yağmurları, kısa 10 kasım yağmurları şiiri, 10 kasım için kısa şiir,
Eklenme: 10.11.2017
Okunma: 43

Yorumlar

gürol - 10 Kasım 2017, Cuma 16:20
Kasım ayında yağan yağmurlar bizlere Atatürk'ü hatırlatıyor. Özlemle anıyoruz.
Güneş Tunçeri - 10 Kasım 2017, Cuma 16:11
Şair 10 kasım şiiri ile Atatürk'e duyulan özlemi anlatan şahane bir şiir yazmış. 10 Kasım Yağmurları adlı bu şiirin en iyi şiirler arasında olduğunu düşünüyorum. 10 kasım yağmurları şiiri çok güzel bence.
Buğlem - 10 Kasım 2017, Cuma 16:03
Atatürk 10 Kasım 1938 günü hayata veda etti. Her yıl yapılan anma törenlerinde en beğendiğimiz duygu dolu şiirleri Atatürk için okuruz. Atatürk için yazılan şiirler Atatürk haftasında okunmakta böylelikle Atatürk saygıyla anılmaktadır

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası