Kısa öğretmen şiiri

Kısa öğretmen şiiri, öğretmenler günü için üç kıta kısa bir öğretmen şiiri. 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ile ilgili “Öğretmenim” adlı kısa öğretmen şiiri.

Öğretmenim

Anaokulunda hissettim
Senin ilk sıcaklığını,
Hiç unutmayacağım
Şefkatle sarılışını.

İlkokulda başladım
Seni daha iyi tanımaya,
Senin sayende geçtim
Okuyup yazmaya.

Hiç unutmayacağım
Verdiğin emekleri,
Kabul et kalbimdeki
En güzel çiçekleri.

Birkan Soylu-Ankara
Kısa Öğretmen Şiiri
23 Ağustos 2009

24 Kasım öğretmenler günü ile ilgili kısa şiir.

Etiketler: kısa öğretmen şiirleri, öğretmen şiir, öğretmen şiirleri, kısa öğretmen şiiri
Eklenme: 23.08.2009
Okunma: 23854

Yorumlar

Saniye Çeliktepe - 11 Kasım 2013, Pazartesi 08:18
Anlamlı ve kafiyeli olarak yazdığınız 3 kıtalık kısa öğretmen şiiri benim gibi herkesin beğenisini kazanacaktır. Bu öğretmenim adlı şiir en kısa öğretmenler günü şiiri olabilir. Kısaca öğretmenim isimli bu şiir güzel yazılmış. Örnek bir öğretmen şiiri olacağını düşünüyorum.
öznur - 18 Kasım 2011, Cuma 23:20
öğretmenlerimiz için yazılan kısa öğretmen şiirleri için sizleri kutlar bütün öğretmenlerimize başarılı bir yaşam dilerim
uğur - 17 Kasım 2010, Çarşamba 20:52
en mükemmel ve anlamlı kısa öğretmen şiirleri içinde bu şiir birinci olmalıdır
Sevdenur - 8 Kasım 2009, Pazar 12:51
Sizi bu öğretmen şiirinizden dolayı tebrik ediyorum. Öğretmenler günü şiiri ile bizler adeta onlara olan güzel duygulurımızı ifade ediyoruz. En güzel öğretmen şiirleri arasında bu şiir kesinlikle yer almalıdır.
MAHİR - 1 Eylül 2009, Salı 22:35
24 kasım öğretmenler günü şiirleri sayfanızdaki şiiri çok beğendim.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası