Atatürk’ün alınan tebriklere açık teşekkürü

(Cumhurbaşkanı seçilmesi üzerine almış olduğu tebriklere açık teşekkürü)

1 Kasım 1923

Cumhuriyet Riyasetine intihabım münasebetiyle memleketin her tarafından aldığım samimane tebrikata ayrı ayrı cevap yetiştirmekte teahhurat olabilmesi ihtimaline binaen umumi olarak alenen takdimi teşekkürat eylerim.

Reisicumhur
Gazi Mustafa Kemal

Etiketler: atatürkün teşekkürü, atatürkün cumhurbaşkanı seçilmesine teşekkür mesajı,
Eklenme: 28.06.2010
Okunma: 2764

Yorumlar

halide - 1 Mayıs 2010, Cumartesi 14:52
atatürk iyiki ilk cumhurbaşkanımız olarak seçilmiş. onun ilkelerini ve devrimlerini sonsuza dek yaşatacak olan türk milletindeki asil ruhtur. atatürkün bütün telgraflarını okudum çok güzeldi.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası