Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun …. yıldönümünü gururla ve sevinçle kutluyoruz. Cumhuriyet, yeni kurulan bir devletin, ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği savaşın sonucunda elde ettiği büyük bir zaferdir. Türk Milleti, kendisine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, müreffeh yarınlara ulaştırmak için el birliği ile çalışarak, Atatürk ilke ve devrimlerine her zaman sahip çıkacaktır. Cumhuriyetimizin …. yılını kutlarken, geleceğe büyük bir umut, inanç ve gayretle yürümek azmi içindeyiz. Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne ve milletimizin birliğine her zaman olduğu gibi büyük ehemmiyet vermekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, vatan için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha anıyor, Cumhuriyet Bayramı’nızı kutluyorum.

Etiketler: cumhuriyet bayramı mesajı, cumhuriyet bayramı kutlama mesajı, 29 ekim kutlama mesajı,
Eklenme: 17.10.2010
Okunma: 7857

Yorumlar

fatih - 22 Şubat 2012, Çarşamba 13:09
29 ekim cumhuriyet bayramı kutlama mesajı istediğimiz kalitede ve uzunlukta yazılmış. Metin olarak ne çok uzun ne de çok kısa değil o bakımdan güzel bir mesaj olduğunu söylemek lazım.
ozan - 17 Ekim 2010, Pazar 19:33
Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı 2010 yazısı güzelmiş, milli duygularım en üst seviyeye çıktı.
soner - 17 Ekim 2010, Pazar 19:31
Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşu ile ilgili kutlama mesajınızı beğendim. Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı için yazılacak yazılar içerisinde oldukça başarılı bir yazı olmuş.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası