Savarona Hakkında Kısa Bilgi

Savarona Hakkında Kısa Bilgi

Savarona dünyadaki en büyük özel ve tarihi yattır. Geniş güverteleri sayesinde Türkiye’nin olağanüstü doğal güzelliklerinin ve tarihi mekanlarının doyasıya izlenmesini sağlar. 136 metre boyunda olan Savarona, 3600 metrekare açık alana sahiptir. 550 metrekarelik güneşlenmeye elverişli güvertesi bulunmaktadır. Ek olarak açık hava yemek salonu bulunan 300 metrekarelik üstü kapalı güverteye sahiptir.

Savarona, özellikle zor açık deniz şartlarına karşın tam donanımlıdır. Gerekirse Türkiye’den Miami’ye durmaksızın seyahat edebilir. Maksimum hızı 18 deniz mili olmak üzere seyahat hızı 16 deniz milidir. Gelişmiş teknolojik donanımı sayesinde, güvenli bir yolculuk yapılmaktadır.

Kaynak: savarona.com.tr

Etiketler: Atatürkün yatı savarona, atatürkün gemisi savarona hakkında bilgi, savaronanın özellikleri,
Eklenme: 26.11.2010
Okunma: 4465

Yorumlar

bahattin - 26 Kasım 2010, Cuma 22:36
Atatürke Türk milleti tarafından armağan edilen savarona gemisi hakikaten çok güzel bir gemi, ben Savarona gemisini gördüm.

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Benzer Yazılar
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası