23 Nisan Kutlama Mesajları

23 Nisan kutlama mesajları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili kutlama mesajları, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının …… yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı örnek kutlama mesajları, 23 Nisan mesaj örnekleri.

23 Nisan Kutlama Mesajı 1

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920 günü açılması ile millet egemenliği resmen hayata geçirilmiş, bu önemli gün Atatürk tarafından millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak olan çocuklara armağan edilmiştir.

Meclisin açılış günü olan 23 Nisan’ı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak ilan eden Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, bu davranışı ile çocuk hakları konusunu dünya gündemine taşımış, çocuklara olan sevgisini en üst seviyede ispat etmiştir.

Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın, kendi başına karar verebilen, hayatın güçlükleri ile baş edebilecek ölçüde donanımlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirilmeleri ortak hedefimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Birinci Meclisimizin kahraman üyelerini ve milli mücadelede emeği geçmiş olan herkesi en derin saygı ve rahmetle anıyor, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ……... yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum.

23 Nisan Kutlama Mesajı 2

Mili iradenin kalbinin attığı yer olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının …….. yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı canı gönülden kutlar, bizleri bu günlere getiren başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanımıza hizmeti geçmiş bütün ecdadımızı saygıyla yad ederim.

23 Nisan Kutlama Mesajı 3

Milletimizin ve Cumhuriyetimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutlar, gözlerinden öperim.

23 Nisan Kutlama Mesajı 4

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının …….. yılını coşkuyla kutladığımız bu günde, varlıklarıyla hayatımıza neşe katan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Etiketler: 23 nisan mesaj, 23nisan mesajları, 23 nisan kutlama mesajları, 23 nisanla ilgili mesajlar,
Eklenme: 23.03.2011
Okunma: 9151

Yorumlar

bennur - 10 Nisan 2016, Pazar 18:47
23 nisan çocuk bayramında sevdiklerimize gönderebileceğimiz en güzel bayram mesajlarını burada buldum. Hepside birbirinden güzel ve anlamlı.
batuhan karadenizli - 6 Nisan 2013, Cumartesi 13:19
23 nisan bayramı kutlama mesajları kısa olanları daha çok işime yaradı. Ama hepside güzeldi. Her yıl kutladığımız 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı için yazılı olan tüm 23 nisan mesajları bizlere vatan ve millet kavramlarının önemini hatırlatıyor.
okan küçükkayalar - 23 Mart 2011, Çarşamba 16:56
23 nisan mesajı yayınlamak isteyenler için oldukça güzel mesaj örnekleri verilmiş tavsiye ederim

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası